Anedatabase

Bernt Christian Samuelsen1869

Name
Bernt Christian Samuelsen
Given names
Bernt Christian
Surname
Samuelsen
Also known as
Bernt Kristian Samuelsen
Birth October 25, 1869 40 38
Citation details: Fødte og døpte 1869, side 68
Text:

http://urn.digitalarkivet.no/URN:NBN:no-a1450-kb20060927050352.jpg

Birth of a brotherAdolf Samuelsen
1873 (Age 3 years)
Residence between January 7, 1922 and 1923 (Age 52 years)
Address: Lakkegata 28, 3. etasje
Citation details: Lakkegate 28, leilighet 14
Text:

Bosatt her sammen med sin bror Alfred, begge arbeidsledige murere og enkemenn https://www.digitalarkivet.no/census/person/pf01063298030731

Note: http://oslobilder.no/OMU/OMu.F26871
Deathyes

Family with parents - View this family
father
mother
elder sister
2 years
elder sister
1 year
elder brother
2 years
elder brother
3 years
elder brother
3 years
elder brother
2 years
elder brother
4 years
elder brother
22 months
himself
4 years
younger brother

BirthAkershus, Ås: Ministerialbok nr. I 7 (1854-1870)
Citation details: Fødte og døpte 1869, side 68
Text:

http://urn.digitalarkivet.no/URN:NBN:no-a1450-kb20060927050352.jpg

ResidenceKommunal folketelling 1923 for Kristiania kjøpstad
Citation details: Lakkegate 28, leilighet 14
Text:

Bosatt her sammen med sin bror Alfred, begge arbeidsledige murere og enkemenn https://www.digitalarkivet.no/census/person/pf01063298030731

Residence

http://oslobilder.no/OMU/OMu.F26871